Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Grzegorz Rosiek   Komentarze

Komentarze

Nie ma za co:) właśnie te zdjęcia są takie sielskie, przypominają mi dzieciństwo. Dziękujemy za linki do tych nastrojowych zdjęć. Pozdrawiam serdecznie:)

Dziękuję za tak obszerny komentarz. Wszystko co zostało w nim zawarte można dostrzec na zdjęciach autorki zamieszczonych w artykule i nie tylko. Więcej zdjęć promujących wspaniały klimat polskiej wsi można znaleźć pod adresem:
https://www.instagram.com/siedlisko_oycowizna/

wszystkiego dobrego

Wieś to doskonałe miejsce na rekreację, są i efekty estetyczne jak widok kwiatów, zieleni, śpiew ptaków, zapachy ziemi, trawy, kwiatów, liści, poopalać się na łące, poczuć wiatr i ciepło słońca na skórze. Pozbierać grzyby czy świeże owoce jak jagody, maliny, truskawki, porzeczki, agrest, jeżyny, poziomki. Poobserwować dzikie zwierzęta: ptaki, wiewiórki, można pospacerować, pobawić się z psami, kotami, jest gdzie biegać, jeździć na rolkach, rowerze, deskorolce, gdzie jest mały ruch samochodowy. Zależnie od rzeźby terenu można nawet powspinać się na pagórki. wieś daje dużo możliwości. Pozdrawiam serdecznie:)

Niby betonowa płyta to pustynia, ale gdyby ją zostawić samą sobie przyroda odzyskałaby swoje tereny. Na tym polega potęga życia, natura zawsze znajdzie sposób. Pozdrawiam serdecznie:)